| Alkategória | 04. Acél vezetõszál |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (1000m) |
| Tömeg / egység | 40kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Max. kapusúly | 192kg |
| Műszaki leírás | Súlyhatár a 2 emelőkábeles (6x biztonságosabb) kapuknál: kábelvastagság szerint; 3mm=176kg 4mm=313kg 5mm=490kg 6mm=707kg max. |