| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 201mm |
| Hossz | 75,5mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | 19 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 560kg |
| Jelölés | L/R, FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Mint a 429es cikk, de különálló görgőtartó csúszkával. Ez lehetővé teszi az alsó görgő eltávolítását/felszerelését anélkül hogy a kábelcsatlakoztatót eltávolítanánk. Tartalmazza a csúszkákat, (447S), 1042-t, és 4 db 1055BV csavart. |