| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 198mm |
| Hossz | 79mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | 18 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 500kg |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft, |
| Műszaki leírás | Alsó konzol nem állítható |