| Alkategória | 02. RES |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 22 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,95kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 330mm |
| Szélesség | 494mm |
| Termékcsalád | a 033 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 494x330 mm, cut out size: 430x265 mm. |
| Műszaki leírás | Famintázatú garázskapu ablak. Fehér, fekete és barna színben kapható, kiválóan alkalmas famintázatú panelekhez. A kivitelezés mellett a legfőbb előnye, hogy pattintással szerelhető. CE tanusítvánnyal rendelkezik. |