| Alkategória | 04. Távtartó gyûrû |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,002kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Termékcsalád | a 062 |
| Belső átmérő | 8,4mm |
| Külső átmérő | 15mm |
| Kereskedelmi megnevezés | RESL system |
| Műszaki leírás | Acél alátét melyet a 1068MN anya és az RL592 dupla görgő pereme közé kell tenni. |