| Alkategória | 03. Szélsõ - 1085 |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,46kg |
| Anyag | PVC, TPE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 44mm |
| Hossz | 2260mm |
| Szélesség | 19,5mm |
| Termékcsalád | a 040 |
| Kereskedelmi megnevezés | Hogy a gumi anyagkeménysége 60 helyett immár 70 Shore. Helyettesíti 1085-2260 |
| Műszaki leírás | Made of hard grey PVC (outward quality) and co-extruded flexible elastomer (TPR). Combine with vertical angle 915VB(X)(R), 9VB, 9VR, 9K. |