| IND/RES | IND |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 150mm |
| Szélesség | 90mm |
| Kereskedelmi megnevezés | This spring filler is only suitable for3 3/4"- 1” springs. It can be adjusted to length by clicking the segments together. The big advantage: significantly less noise from spring rattle, especially at higher speeds. Allows transport of the spring with shaft, as the stiffness of the tube is otherwise lacking. Suitable for 3 3/4"- 1” shafts. Value Pack Silent |