| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,24kg |
| Anyag | PC-ABS |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 27mm |
| Hossz | 74mm |
| Szélesség | 104mm |
| Termékcsalád | a 002§ |
| Műszaki leírás | 1041LCAP termékünket a 1041LTB küszöbprofilra kell helyezni. A fedőkupak a profil alakjához igazodik, így eltakarja a vágás miatt, vagy egyéb okból látható egyenletességeket. Ennek köszönhetően a 1041U profil könnyen szerelhető, akár szegeccsel, akár csavarozással. |